חתן כלה >>> חליפות חתן >>> BAMOSS SQUARE במוס סקוור חליפות חתן >>> אודות

תפריט

אודות - במוס סקוור חליפות חתן מעוצבות BAMOSS SQUARE

BAMOSS SQUARE במוס סקוור - מחפשים חליפות חתן מעוצבות? טבעי ומתבקש לחפש אותם במקום שבו תמצאו מגוון עשיר של חליפות הנתפרות בתפירת עילית מוקפדת ומקצועית לעילא בבתי האופנה המובילים. במוס מציעה מגוון חליפות שמתכתבות עם טרנדים עולמיים עדכניים. הקולקציה מתעדכנת ומתחדשת מדי עונה. הן מתאפיינות במגוון סגנונות, אופנות, תעוזה,קלאסיקה מזה ומינימליזם מזה.

 

במוס סקוור היא חנות קונספט בכיכר המדינה בתל אביב.

 

בכל מקום שבו אתם נמצאים מצוי במרחק לא רק סניף של החברה. כבר במבט ראשון תוכלו להיווכח ביופיין של החליפות, בגזרותיהן הייחודיות ובהקפדה על גימור מעוצב ומלוטש. אבל לא כל חליפה תתאים לכם לכן כה חשובה ההתאמה לאופי ולסגנון שלכם, לרצון ולהעדפות וכמובן- למידותיכם. עוד לפני המדידה חשוב לבחור את החליפה על פי מספר שיקולים: העונה שבה נערכת החתונה, השעה ביום, האם אתם חשים בה בנוח, האם אתם עתידים ללבוש אותה במשך כל היום.

במוס סקוור משיקים מדי שנה שלוש קולקציות של חליפות חתן לרבות האביזרים הנלווים. הערך המוסף שלנו הוא היצע של ליין עסקי אקסקלוסיבי וליין קז'ואל להלבשה יומיומית.

 

אם אתם רוצים להיראות הדורים ומסוגננים בחליפות מחויטות וקלאסיות במיטב הגזרות ולבחור חליפה שעוצבה במקצועיות ובגימור מלוטש תוך הטמעת תקני האיכות המחייבים אין ספק כי בומס הוא המקום שבו תוכלו למצוא אותם. (יש לנו סניפים המתמחים בקהל חרדי).

חליפת חתן היא ה - חליפה של החיים עד כה. גם מי שלא נוהים להיחנט בחליפה בוחרים אחת לחתונה. אף שוודאי יש מקום וטעם להתייעץ עם מי שאתם מעריכים את דעתם,  חשוב  ומומלץ ביותר לסמוך על הטעם האישי שלכם. אחרי הכול אתם ודאי יודעים טוב יותר מה מתאים לכם.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר לתיאום פגישה. נשמח לתת לכם את כל המידע, לייעץ, להתאים לכם חליפה לטעמכם.

 

מאחר שאין הנחתום מעיד על עיסתו- הנה עדות אחת לדוגמה ( האמת? למופת) שכתבה עלינו לקוחה: החנות הראשונה שנכנסנו אליה הייתה בה קנינו את החליפה הראשונה שמדדנו. חיפשנו עוד אבל ידענו שאין טעם. המוכר היה אדיב ומקסים. החליפה ישבה היטב על הגוף. אפילו אני, שלא האמנתי שבעלי מסוגל ללבוש חליפה, הופתעתי כמה היא מתאימה לו וכמה היא הולמת אותו. אין מלים להודות.

 

אתם מוזמנים להיות הלקוחות הבאים שיכתבו עלינו מלים כה חמות וכה מחמיאות. במוס מחוייבת ללקוחותיה  ללא פשרות ועושה הכול כדי שהם ייצאו את מבוקשם.

 

סניפים:

ה' באייר 22, תל אביב

לוינסקי 79, תל אביב


תמונה: אודות - BAMOSS SQUARE במוס סקוור חליפות חתן - חליפות חתן
צור קשר